A ËSHTË BURRI MË I MIRË NË BOTË? “Sakrificat” e Dj Dagz për t’i plotësuar kërkesat Einxhel Shkirës (FOTO) – AlpeGossip
A ËSHTË BURRI MË I MIRË NË BOTË? “Sakrificat” e Dj Dagz për t’i plotësuar kërkesat Einxhel Shkirës (FOTO)

A ËSHTË BURRI MË I MIRË NË BOTË? “Sakrificat” e Dj Dagz për t’i plotësuar kërkesat Einxhel Shkirës (FOTO)

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë në qendër të vëmendjes që kur u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”.

Ata janë mjaft aktiv në profilet e tyre në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë postimet ku shfaqen krah njëri-tjetrit.

A është burri më i mirë në botë?

Së fundmi, Dagz ka publikuar një “Instastory”, ku bën me dije se partnerja e tij i ka kërkuar një hamburger nga Kosova dhe sigurisht që ai ia ka plotësuar kërkesën partneres së tij.

“Ai momenti kur @einxhel_shkira lyp hamburger Kosove dhe unë jam aq i mirë sa gjej dhe zgjidhje që t’ia mbaj të ngrohtë”- shkruan Dagz.

Menjëherë, Einxhel ka postuar foton e Dagz duke shkruar: “Burri më i mirë në botë”.

A është burri më i mirë në botë?