Monica Belluci në super formë, për të nuk ecin vitet (FOTO) – AlpeGossip
Monica Belluci në super formë, për të nuk ecin vitet (FOTO)

Monica Belluci në super formë, për të nuk ecin vitet (FOTO)

Njihet si njëra prej femrave më të bukura në planet.

Monica Belluci, ndonëse ka kaluar 53 vite, në fytyrën e saj nuk vërehet kjo gjë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën duket super joshëse.

Ndryshe, ajo është njëra nga aktoret dhe modelet e para, përderisa karrierën e kishte filluar si modele në për “Dolce & Gabanna” dhe “Dior” për të kaluar në filma Italian dhe pastaj në ata Hollywoodian.