LORI, SARA DHE ARBANA BËJNË ”XING”/ Vajzat të fiksuara pas çantës mijra dollarëshe ”Prada” – AlpeGossip
LORI, SARA DHE ARBANA BËJNË ”XING”/ Vajzat të fiksuara pas çantës mijra dollarëshe ”Prada”

LORI, SARA DHE ARBANA BËJNË ”XING”/ Vajzat të fiksuara pas çantës mijra dollarëshe ”Prada”

Lori Hoxha, Sara Hoxha (e njohur gjithashtu si e dashura e Ledrit) dhe Arbana Osmani janë 3 nga vajzat më moderne të rrjeteve sociale. Ato gjithnjë na vërtetojnë se janë ndjekëse të vërteta të modës dhe trendeve të fundit.

Mesa duket bukuroshet janë fiksuar pas modelit ”Prada nylon Multi-Pochette” i cili kushton afërsisht 1328$. Ky model i ”Prada” është pëlqyer shumë pasi ndryshe nga modeli i thjeshtë, kjo çantë mund të rimodelohet duke i shtuar ose hequr aksesorë.

Vajzat tona bukuroshe duket se e dashurojnë pasi nuk e kanë përdorur vetëm një herë por e kanë veshur disa herë me kombinime të ndryshe. Epo ç’të themi kush nuk do ta dashuronte një çantë ”Prada”. /AlpeGossip.al

Sara Hoxha

Lori Hoxha

Arbana Osmani