DITËLINDJET E 12 DHJETORIT/ Kush feston sot? Nga Frank Sinatra tek… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 12 DHJETORIT/ Kush feston sot? Nga Frank Sinatra tek…

DITËLINDJET E 12 DHJETORIT/ Kush feston sot? Nga Frank Sinatra tek…

Ditën e sotme data shënon 12 dhjetor dhe persona të rëndësishëm të fushave të ndryshme festojnë sot ditëlindjen.

Nga Frank Sinatra tek Jennifer Connelly alpenews.al ju njeh me personat që kanë ditën e lindjes sot:

Frank Sinatra

Jennifer Connelly

T J Ward

Katrina Elam

David Veikune

Shane Costa

John Salmons

Daniel Agger

Dmitry Tursunov

Daniel Merrett