“GJETA MESAZHE FLIRTUESE”/ Atdhe Xharavina flet për ish-partneren: Kur bëri karrierë… – AlpeGossip
“GJETA MESAZHE FLIRTUESE”/ Atdhe Xharavina flet për ish-partneren: Kur bëri karrierë…

“GJETA MESAZHE FLIRTUESE”/ Atdhe Xharavina flet për ish-partneren: Kur bëri karrierë…

A jetohet gjithë jetën me dyshime te partneri?”, kjo ishte pyetja që u ngrit ditën e sotme në pjesën e parë tek emisioni “E Diell” në Top Channel. I ftuar në studio ishte Atdhe Xharavina, i cili tregoi se si një vajzë e kishte tradhtuar disa vite më parë.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” dhe “Kepit të Tundimeve” u shpreh se është normale që të marrësh një dedektiv për të pasur prova nëse partnerja po të tradhton.

“Gjeta mesazhe flirtuese”/ Atdhe Xharavina flet për

“Ishte në Tiranë, i theva “Intagram”-in dhe pashë biseda flirtuese. Kishte shumë mesazhe që më ngacmuan. Kur bëri karrierë, bëri para, doli më shumë, e filloi të më neglizhonte. Normal që ke nevojë për dedektive, se ke nevojë për të pasur prova për të mbyllur”, tha Atdheu.

Ky i fundit u shpreh se nuk ia vlen që të jetohet me dyshime dhe shtoi se ai nuk ka tradhtuar asnjëherë.