Deklaroi se është e virgjër, Linda Morinës i vjen oferta marramendëse: Do e ruaj për… – AlpeGossip
Deklaroi se është e virgjër, Linda Morinës i vjen oferta marramendëse: Do e ruaj për…

Deklaroi se është e virgjër, Linda Morinës i vjen oferta marramendëse: Do e ruaj për…

E ftuar në “Zonë e lirë” kohë më parë, Linda Morina deklaroi se është e virgjër dhe se nuk e ka gjetur partnerin e ëndrrave. Këngëtarja është e ftuar sot sërish në “Zonë e lirë”, ku Arian Çani e pyeti nëse vazhdon të jetë e virgjër.

“Ashtu vazhdoj”, u përgjigj Linda ndërsa Çani i sugjeroi ta shesë virgjërinë pasi duke qenë e famshme mund të marrë oferta edhe nga princa.

Biseda mes tyre:

Çani: Herën e fundit the se je e virgjër

Linda: Ashtu vazhdoj

Çani: A ke ndërmend ta shesësh?

Linda: Jo s’bën

Çani: Po pse ta japësh falas

Linda: S’bëhen ato gjëra

Çani: Vajza shumë të famshme e kanë shitur

Linda: Ajo ruhet për burrin që do marrësh

Çani: Po ti s’do marrësh burrë në këtë moshë, je 38 vjeç

Linda: Ku e di ti, mua më kanë lutur djem 20 vjeç

Çani: Ti mund ta shesësh shtrenjtë se je e famshme, edhe princave të Dubait

“Nuk bën jo do e ruaj për burrin që do marr”, tha Linda teksa më pas Çanit i erdhën në telefon dhjetëra mesazhe nga djem që kërkonin të martohen me Lindën.