Avokatja SEKSI “mbulon” trupin! Heq dorë nga të brendshmet dhe vesh… (FOTO) – AlpeGossip
Avokatja SEKSI “mbulon” trupin! Heq dorë nga të brendshmet dhe vesh… (FOTO)

Avokatja SEKSI “mbulon” trupin! Heq dorë nga të brendshmet dhe vesh… (FOTO)

Shquhet për linjat trupore perfekte me të cilat vazhdon të komentohet dhe të pëlqehet çdoherë.

Është fjala për Redona Koçin, që shumë e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, për arsye se ajo ka përfunduar studimet e saj në drejtimin juridik.

Format e saj bombastike kanë bërë që Redona, të jetë më e përfolura në shtypin rozë, për çdo paraqitje të zjarrtë të saj.

Madje këto linja nuk heziton ti shfaq krejtësisht, e nganjëherë edhe me ekspozim të tepërt.

Në rrjetin social “Instagram” ka mbi 100 mijë ndjekës, të cilët i ka fituar për pozat provokative dhe imazhet ‘hot’ që publikon.

Rreth dy vite më parë ajo u përfshi në një thashetheme rozë, pasi mediat sociale publikuan mesazhet ku ajo shkruante se donte “10000 euro për një natë”. Por kjo sipas Redona Koçit ka qenë gënjeshtër, pasi ajo ka mohuar t’i ketë shkëmbyer ato mesazhe.

“Adresa nuk ka qenë e imja personale, ndaj sigurisht edhe bisedimi nuk ka qenë i vërtetë” pati sqaruar Redona.

Ajo më pas ka treguar se si ndihet me epitetin “juristja seksi” dhe pse ka zgjedhur këtë profesion.

Në disa prej përgjigjeve të saj, ndër të tjera modelja simpatike thotë:“Kam zgjedhur të studioj juridik sepse nuk i pranoj padrejtësitë dhe dua t’i luftoj ato. Profesionin e juristes nuk e ushtroj, pasi jam juriste në teori por modele në praktikë. Unë kam dikë në jetën time dhe përveçse nuk është xheloz për postimet e mija, është inkurajuesi im i parë dhe më i madh në ndjekjen e pasionit tim.

Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion ku avokatja bukuroshe shfaqet e veshur me fustanin e nusërisë, foto këto të realizuara në Dhërmi, e që po duket e bukur si kurrë më parë.