Emocionuese dhe prekëse! Rita Ora “djeg” skenën e qan së bashku me publikun për AVICII-n (VIDEO) – AlpeGossip
Emocionuese dhe prekëse! Rita Ora “djeg” skenën e qan së bashku me publikun për AVICII-n (VIDEO)

Emocionuese dhe prekëse! Rita Ora “djeg” skenën e qan së bashku me publikun për AVICII-n (VIDEO)

Vdekja e Avicii-t i tronditi të gjithë, por Rita Ora me siguri e ka përjetuar më shumë! Rita Ora ka nisur turin e saj muzikor dhe ka përformuar para publikut të Holandës, shtet i cili ka festuar “Ditën e Mbretit”, por sigurisht që nuk mund t’i kushtonte disa minuta të bukura Avicii-t.

Në një moment, teksa po qëndronte në skenë, Rita thotë disa fjalë për Aviciin, qan në skenë dhe performon këngën “Lonely Together”, një bashkëpunimin me Dj që u nda nga jeta para pak ditësh. Jo vetëm që shpërtheu në lot vetë, por edhe emocioni të gjithë publikun e pranishëm.