“UNË JAM BEBE JO LONDONI”/ Lori Hoxha befason me tekat dhe Sara ja plotëson dëshirat (FOTO) – AlpeGossip
“UNË JAM BEBE JO LONDONI”/ Lori Hoxha befason me tekat dhe Sara ja plotëson dëshirat (FOTO)

“UNË JAM BEBE JO LONDONI”/ Lori Hoxha befason me tekat dhe Sara ja plotëson dëshirat (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër femrat më të adhuruara të showbizit shqiptar,emri i saj lakohet shpesh në media për jetën luksoze që ajo bën.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku poston foto nga e përditshmja e saj. Ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë t ngushtë me familjen veçanërisht me Sarën.

Para disa minutash ajo na ka treguar një detaj nga jeta e saj . Lori poston bisedën me Sarën,në foto shihen ushqime për fëmijë nëse mendoni se janë për London epo gaboheni!

Lori Hoxha sapo tregoi se ushqimi i fëmijëve është i preferuari i saj.