PUTHJE LESBIKE DHE SURPRIZA TË TJERA/ Alban Skënderaj vjen tërësisht ndryshe me “LEA” – AlpeGossip
PUTHJE LESBIKE DHE SURPRIZA TË TJERA/ Alban Skënderaj vjen tërësisht ndryshe me “LEA”

PUTHJE LESBIKE DHE SURPRIZA TË TJERA/ Alban Skënderaj vjen tërësisht ndryshe me “LEA”

Një nga këngëtarët më të preferuar të publikut, Alban Skënderaj ka nxjerrë në treg këngën e tij më të re, “Lea”

Ashtu si çdo projekt tjetër, nën ritmet e muzikës Albani mundohet të përcjellë një mesazh të fortë.

Protagoniste kryesore e videoklipit është një vajzë e cila pasi sheh se nuk e ka kaluar vitin shkollor, vendos të mos qajë, por t’i gëzohet jetës e të puthë një vajzë tjetër,gjë që nuk është pritur mirë nga fansat.

 

 

Ndërsa Albani ka vendosur që kësaj radhe të bëhet pjesë e videoklipit si personazh dytësor së bashku me Miriamin.

Gjithsesi kënga të lë një shije shumë të mirë!