E pabesueshme: Futbollisti i famshëm tradhëton gruan me ish-të dashurën (FOTO) – AlpeGossip
E pabesueshme: Futbollisti i famshëm tradhëton gruan me ish-të dashurën (FOTO)

E pabesueshme: Futbollisti i famshëm tradhëton gruan me ish-të dashurën (FOTO)

Lidhja e tyre shumëvjeçare ka qenë gjithmonë e komentuar prej publikut dhe ata prej kohësh kanë qenë një prej çifteve më të preferur të publikut. Mirëpo, siç po përflitet në mediat e huaja, Pique dhe Shakira së fundmi janë ndarë.

Sipas tyre, lojtari i Barcelonës e ka tradhëtuar këngëtaren kolumbiane me ish-të dashurën e tij, Nuria Tomas. Madje Pique ka udhëtuar drejt Madridit për t’u takuar me të, me të cilën ka nisur një lidhje paralele.

Mësohet se në vitin 2010, Pique u nda nga ish- e dashura për të nisur lidhjen me Shakirën dhe këto ditë ai ka bërë të njëjtën gjë, duke u kthyer tek Nuria.