VAJZA VËMENDJE! Stërnipi “muskuloz” i Skënderbeut do t’jua rrëmbejë zemrat (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA VËMENDJE! Stërnipi “muskuloz” i Skënderbeut do t’jua rrëmbejë zemrat (FOTO)

VAJZA VËMENDJE! Stërnipi “muskuloz” i Skënderbeut do t’jua rrëmbejë zemrat (FOTO)

Ajo është njohur gjithnjë si stërmbesa e heroit tonë kombëtar Skënderbeut.

Sophie Kastrioti prej vitesh është njohur dhe është bërë një personazh i famshëm publik.

Por përmes publikimit të disa fotografive, ajo na ka prezantuar me vëllain e saj, të cilin nuk e njihnim më parë.

Benjamin Kastrioti është një djalë mjaft simpatik i pasionuar pas palestrës dhe formave të mira fizike që ia kemi zili.

Në fotot e publikuara shohim se ai ka arritur rezultate të mira pas ushtrimeve të vazhdueshme në palestër, të cilat na lanë pa fjalë.

Benjamin feston ditëlindjen dhe kjo është arsyeja përse Sophie ka vendosur ta prezantojë atë për ndjekësit e saj.