E NJIHNI? Vogëlushja në foto është sot një moderatore shumë e njohur shqiptare – AlpeGossip
E NJIHNI? Vogëlushja në foto është sot një moderatore shumë e njohur shqiptare

E NJIHNI? Vogëlushja në foto është sot një moderatore shumë e njohur shqiptare

Vogëlushja në foto është një personazh shumë i njohur dhe i dashur në vendin tonë. Ajo është moderatorja Einxhel Shkira!

E njihni? Vogëlushja në foto është sot një moderatore

Fotoja është publikuar nga vetë Einxhel gjatë një bisede me ndjekësit në Instastory, ku një prej tyre i ka kërkuar një foto nga fëmijëria.

E njihni? Vogëlushja në foto është sot një moderatore

Kujtojmë se Einxhel është në fund të pritjes së ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë me partnerin e saj, Dagz.

E njihni? Vogëlushja në foto është sot një moderatore

E njihni? Vogëlushja në foto është sot një moderatore