Fansi e akuzon se ka bërë gjoksin operacion, Enca e degjeneron publikisht para 1.7 milionë fansave…(FOTO) – AlpeGossip
Fansi e akuzon se ka bërë gjoksin operacion, Enca e degjeneron publikisht para 1.7 milionë fansave…(FOTO)

Fansi e akuzon se ka bërë gjoksin operacion, Enca e degjeneron publikisht para 1.7 milionë fansave…(FOTO)

Kanë bërë operacione plastike apo jo?

Kjo është një nga pyetjet më të shpeshta dhe më me peshë në botën e showbizz-it.

Duke marrë parasysh format e saj të rrumbullakosura dhe tepër seksi kjo pyetje për fansat e Enca Haxhias është bërë një dilemë më vete.

Pasi publikoi në Instagram një video nga momenti më i sikletshëm nga kënga “Dua” një fans i guximshëm ka vendosur të dyshoj pak për format e Encës dhe i ka shkruar: “Enca si duket e paske gjoksin e bërë”.

Enca nuk e ka kursyer pasi ashtu siç ka pretenduar gjithmonë gjoksin e ka 100% natyral dhe i ka kthyer një përgjigje duke e degjeneruar në syrin e 1.7 milionë folloëer-save.

“E dallove nga ngjyra vlla?”, shkruan këngëtarja në reagimin e saj.