LAJM I ËMBËL/ Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

LAJM I ËMBËL/ Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja shqiptare Aida Doçi është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël ajo e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë

Aida është bërë me një vajzë, të cilës i ka vendosur emrin Aina.

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë

“14.02.2023 ELHAMDULILAH ALLAH Mirë se erdhe Aina ime. Falenderimi i takon Zotit me mijëra here qe ma dha dhuraten ma te shenjte ne botë dhe nepermjet teje sot me dha emrin NËNË. Btw: Gjyshi Naz ti sot e ke ditelindjen dhe besoj qe kjo eshte dhurata me e bukur qe t’kam bere ndonjehere, Aina tashme do e festojë ditelindjen bashke me Gjyshin Ju dua”, shkruan Aida.

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë