TAPETI I KUQ I SAG AWARDS/ Ja çfarë veshën yjet (PAMJET) – AlpeGossip
TAPETI I KUQ I SAG AWARDS/ Ja çfarë veshën yjet (PAMJET)

TAPETI I KUQ I SAG AWARDS/ Ja çfarë veshën yjet (PAMJET)

Nga Zendaya te Michelle Yeoh, shikoni personazhet e famshëm në Screen Actors Guild Awards në Los Angeles. Ceremonia vlerëson performancat e jashtëzakonshme në film dhe televizion.

Zendaya

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Ana de Armas

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Cate Blanchett

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Viola Davis

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Jessica Chastain

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Amanda Seyfried

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Michelle Yeoh

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Angela Bassett

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Jenna Ortega

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Cara Delevingne

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Danielle Deadwyler

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Ariana DeBose

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Emily Blunt

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Claire Foy

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Julia Garner

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Elizabeth Debicki

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Jennifer Coolidge

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Meghann Fahy

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Zuri Hall

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Jackie dhe Adam Sandler

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Theo James

Tapeti i kuq i SAG Awards: Ç’veshën yjet

Fotot: Getty Images