Me shalët jashtë dhe me forma bombastike, Adelina Berisha prezanton mamin super seksi – AlpeGossip
Me shalët jashtë dhe me forma bombastike, Adelina Berisha prezanton mamin super seksi

Me shalët jashtë dhe me forma bombastike, Adelina Berisha prezanton mamin super seksi

Adelina Berisha është një nga këngëtaret më të njohura të tregut muzikor shqiptar, këngët e të cilës janë kthyer në hite e sidomos gjatë muajve të verës dëgjohen shumë. Adelina është shumë e komentuar në showbiz por më së shumti për format bombastike të cilat siç duket i ka trashëguar nga e ëma.

Mamaja e Adelinës feston sot ditëlindjen dhe familja e këngëtares ka vendosur ta festojnë në jug të Shqipërisë ku ndodhen me pushime. Adelina ka postuar një foto me të ëmën ku të dyja duken vërtet shumë seksi.