PO PRITET SHUMË MIRË NGA PUBLIKU/ Butrint Imeri i gëzohet këtij suksesi me këngën e re (FOTO) – AlpeGossip
PO PRITET SHUMË MIRË NGA PUBLIKU/ Butrint Imeri i gëzohet këtij suksesi me këngën e re (FOTO)

PO PRITET SHUMË MIRË NGA PUBLIKU/ Butrint Imeri i gëzohet këtij suksesi me këngën e re (FOTO)

Butrint Imeri është emër shumë i dashur për publikun.

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, dy javë më parë publikoi projektin e tij më të ri.

Kënga e tij e re me titull “Kush?” po pritet shumë mirë nga publiku dhe së fundi ndau me ndjekësit në rrjete sociale suksesin e fundit.

Ai bëri të ditur që projekti “Kush?” ka marrë plot 5 milionë klikime në kanalin YouTube, për të cilën gjë është gëzuar tejmase.