“NË PRITJE TË ËMBËL”/ Elita Rudi shton peshë nga shtatzania dhe duket mahnitëse (FOTO) – AlpeGossip
“NË PRITJE TË ËMBËL”/ Elita Rudi shton peshë nga shtatzania dhe duket mahnitëse (FOTO)

“NË PRITJE TË ËMBËL”/ Elita Rudi shton peshë nga shtatzania dhe duket mahnitëse (FOTO)

Elita Rudi dhe Gjiko një muaj më parë i kanë dhënë fund beqarisë.
Ata kishin organizuar dasmë madhështore me të ftuar emrat më të njohur të estradës.

Moderatorja është në pritje të ëmbël, por në paraqitjet publike nuk preferon ta ekspozojë barkun e rrumbullakosur.

Në fotografinë e fundit, e veshur me një fustan të hapur tek këmba,  Elita duket se ka shtuar peshë edhe pse duart sërish po i mbante tek barku.

N