LUANA BËN NDRYSHIMIN “DRASTIK” NË LOOK/ Duket më seksi se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
LUANA BËN NDRYSHIMIN “DRASTIK” NË LOOK/ Duket më seksi se kurrë (FOTO)

LUANA BËN NDRYSHIMIN “DRASTIK” NË LOOK/ Duket më seksi se kurrë (FOTO)

Luana Vjollca i habiti të gjithë së fundmi kur vendosi që të ndryshonte ngjyrën e flokëve nga bjonde në brune. Këngëtarja dhe prezantuesja, para disa ditësh bëri një ndryshim drastik në pamje, pasi u rikthye sërish në grupin e bruneve.

Por ajo nuk ishte e vendosur për transformimin e saj, pasi Luana kërkoi ndihmën e mbi 1 milion ndjekësve të saj për të vendosur për ngjyrën që do të mbajë dhe tani e ka vendosur.

Luana është kthyer bionde e këtë na e tregoi me një foto në Instagram ndërkohë që shkroi: “Sweet apple pie”, ashtu siç preferon ta thërrasë veten, pra byrek me mollë.