"MIRË SE ERDHE BIRI IM"/ Tolgahani publikon për herë të parë POZA pas lindjes së djalit (FOTO) - AlpeGossip
“MIRË SE ERDHE BIRI IM”/ Tolgahani publikon për herë të parë POZA pas lindjes së djalit (FOTO)

“MIRË SE ERDHE BIRI IM”/ Tolgahani publikon për herë të parë POZA pas lindjes së djalit (FOTO)

Dy ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun shqiptar dhe atë turk, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Almeda solli në jetë një djalë dhe lajmi i bukur u mësua nga mediat turke.

Ditën e sotme Tolgahan ka postuar për herë të parë në Instagram pas lindjes së djalit duke treguar atmosferën nga pritja madhështore që iu bë vogëlushit.

“Tanimë kemi një zemër të vockël pranë nesh. Mirë se erdhe biri im i dashur”, shkruan Tolgahan.

Kujtojmë që Almeda dhe Tolgahan i vendosën djalit emrin Efehan.