LEI KRAJA FLIRTON ME DREN ABAZIN NË EMISION/ Fifi i nxjerr zbuluar (FOTO) – AlpeGossip
LEI KRAJA FLIRTON ME DREN ABAZIN  NË EMISION/ Fifi i nxjerr zbuluar (FOTO)

LEI KRAJA FLIRTON ME DREN ABAZIN NË EMISION/ Fifi i nxjerr zbuluar (FOTO)

Dren Abazi dhe Lei Kraja ishin të ftuar dje në emisionin “Shiko kush luan” gjatë të cilit kanë flirtuar gjithë kohën e këtë e pranoi edhe vetë këngëtari. Dyshja kërcyen bashkë, Dreni madje i fliste Leit në vesh dhe në fund e puthi në faqe.
“Më thuaj e emrin e vajzës me të cilën ke flirtuar kohët e fundit?”, e pyeti Fifi Drenin dhe këngëtari menjëherë tha emrin e Leit.

“Këto kanë gjithë emisionin që flirtojnë me njëri-tjetrin. I kam parë me këto dy sy. Ma merr mendje që në fund të këtij emisioni do krijohet një çift”, tha Fifi.