Këngëtarja shqiptare përfundon në INSTAGRAM-in e Victoria’s Secret. E shohin mbi 50 milion persona! (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare përfundon në INSTAGRAM-in e Victoria’s Secret. E shohin mbi 50 milion persona! (FOTO)

Këngëtarja shqiptare përfundon në INSTAGRAM-in e Victoria’s Secret. E shohin mbi 50 milion persona! (FOTO)

Të shumta janë vajzat të cilat janë adhuruese të firmës së famshme të të brendshmeve, “Victoria’s Secret” por sidomos të jenë pjesë e modeleve të kësaj firme. Shumë vajza të reja dhe të mëdha mund të thuhet se kanë një koleksion nga VS, edhe pse një kopje apo origjinale. Faqja e “Victoria’s Secret” ka miliona fansa apo ndjekës në rrjete sociale dhe në Instagram-in e saj u publikua një foto e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare. Bëhet fjalë për Dua Lipa-n. Ylli shqitar duket mjaft seksi në foton e postuar nga VS. Epo Dua duhet të jetë vërtet e gëzuar për këtë gjë, të paktën shumë vajza do e ëndërronin.