"Më bëri përshtypje sjellja e tij"/ Greta Koçi flet për takimin me Edi Ramën (FOTO) - AlpeGossip
“Më bëri përshtypje sjellja e tij”/ Greta Koçi flet për takimin me Edi Ramën (FOTO)

“Më bëri përshtypje sjellja e tij”/ Greta Koçi flet për takimin me Edi Ramën (FOTO)

Vitin e kaluar bëri bujë një foto e Greta Koçit dhe Enit me kryeministrin Edi Rama të cilin e kishin takuar gjatë pushimeve. E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Greta tregoi se takimi ishte krejt rastësor dhe sjellja e kryeministrit i ka bërë përshtypje.
“E kemi takuar rastësisht zotin Rama, ka qenë bashkë me bashkëshorten dhe me djalin. Më ka bërë shumë përshtypje ana e tij njerëzore. Është treguar shumë i dashur, shumë i sjellshëm, komunikues. Artist tamam. Që nga ajo ditë gëzoj një respekt shumë të veçantë për të”, u shpreh Greta.