“NUK E MOHOJ KURRË SE ËSHTË VAJZA IME”/ Anaidi i BB flet për raportin që ka me mamanë e të bijës (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E MOHOJ KURRË SE ËSHTË VAJZA IME”/ Anaidi i BB flet për raportin që ka me mamanë e të bijës (FOTO)

“NUK E MOHOJ KURRË SE ËSHTË VAJZA IME”/ Anaidi i BB flet për raportin që ka me mamanë e të bijës (FOTO)

Ish fituesi i “Big Brother”, Anaid Kaloti ishte i ftuar në “E diell”, ku gjatë bisedës Fjoralba Ponari përmendi një nga deklaratat e tij disa kohë për të bijën.

Anaidi u përgjigj se deklarata e tij është tjetërsuar nga portalet dhe se ai nuk e ka mohuar kurrë vajzën e tij.

I pyetur nga Ervin Kurti se çfarë marrëdhënie ka me mamanë e vajzës, Anaidi tha se flasin dhe takohen.

Fjoralba Ponari: Skandalet mediatike, ti mbahesh për lajme skandaloze në median rozë. Një ka qenë, vajza ime është produkt i një marrëdhënie pa dashuri.

Anaid Kaloti: Nuk është skandaloze, pse.

Fjoralba Ponari: Për vajzën tënde që do të rritet nesër dhe do ta lexojë. Një formë më e zbutur do të ishte më mirë.

Anaid Kaloti: Unë jam shpreh më ndryshe. Unë kam thënë që nuk e mohoj dot kurrë sepse është vajza ime. Kam treguar si ka ardhur në jetë, si pasojë e çfarë marrëdhënie. Besoj se ajo do të ndihet shumë mirë sepse është pajtuar me këtë ide.

Ervin Kurti: Je pajtuar me mamanë e vajzës

Anaid Kaloti: Nuk kam qenë ndonjëherë i zënë.

Ervin Kurti: Takoheni më shpesh sepse takoni Klean.