FOTO/ Motra e Oriola Marashit një seks-bombë, a është i dashuri i saj ky ? – AlpeGossip
FOTO/ Motra e Oriola Marashit një seks-bombë, a është i dashuri i saj ky ?

FOTO/ Motra e Oriola Marashit një seks-bombë, a është i dashuri i saj ky ?

Oriola Marashi pa dyshim është një nga femrat më seksi në showbizin shqiptar.

Super e komentuar nga të gjithë për fotot super seksi që poston në rrjetet sociale, por pak nga ju e njiheni motrën e saj Xhulian.

Xhulia ashtu sikurse Oriola, është një vajzë super seksi dhe super e komentuar për bukurin që posedon.

Madje fal bukurisë që ka ajo tani ka grumbulluar mbi 20 mijë fansa në rrjetin social Instagram.

Sipas Albanienshowbiz  motra e Oriola Marashit, është në lidhje me biznesmenin e njohur shqiptar Mir Pepa.

Pepa njihet nga të gjithë si një nga personat më të pasur në Shqipëri, për të është folur edhe me herët që ka qenë në lidhje me disa nga modelet më seksi shqiptare, e po ashtu ai bie shumë në sy për stilin e jetës që ka.

Eh kur jemi tek Xhulia, dyshimet shtohen edhe më shumë, kur e shohim që vet bukuroshja seksi ka postuar disa ditë më parë një foto në instagram ku shihet ajo me Mir Pepën, një foto e cila duket që flet shumë.