BUKUROSHET E SHOWBIZIT QË VESHËN FUSTANIN E BARDHË/ Nga Jona Spahiu tek Ajola Xoxa (FOTO) – AlpeGossip
BUKUROSHET E SHOWBIZIT QË VESHËN FUSTANIN E BARDHË/ Nga Jona Spahiu tek Ajola Xoxa (FOTO)

BUKUROSHET E SHOWBIZIT QË VESHËN FUSTANIN E BARDHË/ Nga Jona Spahiu tek Ajola Xoxa (FOTO)

Duke qenë se po hymë në periudhën e dasmave dhe atmosfera e tyre po na përfshin të gjithëve, ne po ju risjellim disa nga të famshmet shqiptare se si janë veshur ndër vite, në ditën e tyre më të rëndësishme të jetës.

Viti i kaluar ka qenë i mbushur plot me personazhe të famshme që kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, dhe nuk mund të mos e përmendim që vajzat e showbizit dukeshin shumë bukur me të bardha.

Këtë vit sezonin e çeli Jona Spahiu, e cila u martua ditën e djeshme, shkruan AlpeNews.al

Më poshtë do të shihni fustanet më të bukura të nusërisë që kanë veshur të famshmet shqiptare ndër vite:

Jona Spahiu

Amarda Toska

Andrra Destani

Aurela Gaçe

Jonida Maliqi

Marina Vjollca

Nora Istrefi

 

Orinda Huta

Soni Malaj

Tuna

Vesa Luma

Xhensila Myrtezai

Elia Zaharia

Klaudia Pepa

Qëndresa Bajrami

Ajola Xoxa

Përgatiti AlpeNews.al