MARINA KRENARE PËR VETEN/ Ja komenti epik që bëri në foton e Getoarit – AlpeGossip
MARINA KRENARE PËR VETEN/ Ja komenti epik që bëri në foton e Getoarit

MARINA KRENARE PËR VETEN/ Ja komenti epik që bëri në foton e Getoarit

Çifti më i njohur i showbizit, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, gjatë këtyre ditëve na kanë kënaqur sytë të gjithëve me postimet e shumta në Instagram, teksa shijojnë pushimet që nisën në Kuba, Miami e tashmë në Bahamas.

Ata kanë fotografuar njëri-tjetrin në vende të ndryshme dhe pozat e tyre i kanë publikuar në rrjetin social Instagram. Së fundmi, Getoari publikoi një foto bardhë e zi krah një statuje luani, mirëpo çfarë ka tërhequr vëmendjen ka qenë komenti i Marinës.

“Ta hongsha fotografen.”- ka shkruar ajo, duke lënë të kuptohet se meritat e fotos së bukur të Getoarit, i ka Marina.