“E QUAN MBRETËRESHË”/ Rita Ora manhitet nga performanca e këngëtares së njohur botërore – AlpeGossip
“E QUAN MBRETËRESHË”/ Rita Ora manhitet nga performanca e këngëtares së njohur botërore

“E QUAN MBRETËRESHË”/ Rita Ora manhitet nga performanca e këngëtares së njohur botërore

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në botë. Ajo i ka ngjitur shkallët e suksesit në mënyrë të menjëherëshme. Mirëpo, për të arritur deri këtu, Rita ka pasur disa referenca frymëzuese. Një ndër to, është dhe këngëtarja Lady Gaga. Rita ka qenë pjesëmarrëse në koncertin e koleges së saj dhe ka ndarë me fansat disa momente nga kjo mbrëmje. “Show i pabesueshëm. Mbretëreshë, Lady Gaga”, ka shkruar Rita.

Urojmë, që shumë shpejt dy këngëtaret e njohura t’i shohim së bashku në një duet. Stili i tyre i veçantë do të krijonte vërtetë diçka të suksesshme.