“KAM ARDHUR TË KËRKOJ NJË DJALË”/ E ftuar në “Portokalli”, Shqipja: Atë që e zgjedh unë… (FOTO) – AlpeGossip
“KAM ARDHUR TË KËRKOJ NJË DJALË”/ E ftuar në “Portokalli”, Shqipja: Atë që e zgjedh unë… (FOTO)

“KAM ARDHUR TË KËRKOJ NJË DJALË”/ E ftuar në “Portokalli”, Shqipja: Atë që e zgjedh unë… (FOTO)

Shqipe Hysenaj u bë shumë e njohur nga publiku me pjesëmarrjen e saj në “Përputhen”. Pak kohë më parë, ajo u përjashtua nga emisioni për shkak të sjelljes së papërshtatshme.

Që nga ai moment, fansat kanë kërkuar rikthimin e saj, mirëpo Shqipja ka deklaruar se kjo nuk do të ndodhë. Mbrëmjen e sotme, ajo ishte e ftuar në “Portokalli”, për të marrë pjesë në një ndër rubrikat e humorit, te “Përthithen”.

“Kam ardhur të kërkoj një djalë, se burrat ja ku janë, dhe pse jo Mulin”, tha Shqipja.

“Dhimon nuk e zgjedh ti, pa vdek unë,” i replikoi aktorja Arjola Demiri në rol.

“Atë që e zgjedh unë askush nuk e merr morët vesh, ti bjonde kujdes se nuk e ke radhën sonte,” tha Shqipja.