Vajza pak vëmendje! Ledri Vula ka ditëlindjen por a e dini sa vjeç mbush? Zbulojeni këtu… – AlpeGossip
Vajza pak vëmendje! Ledri Vula ka ditëlindjen por a e dini sa vjeç mbush? Zbulojeni këtu…

Vajza pak vëmendje! Ledri Vula ka ditëlindjen por a e dini sa vjeç mbush? Zbulojeni këtu…

Po bën namin në tregun muzikor dhe këngët e tij rezultojnë si ndër më të suksesshmet e momentit duke arritur miliona views në YouTube.

Jo vetëm si këngëtar super i talentuar por Ledri Vula adhurohet nga shumë femra për imazhin e një mashkulli seksi që ai paraqet.

Të gjithë jeni të dashuruar pas Ledrit por a e dini se sa vjeç mbush reperi juaj i preferuar?

Plot 31-vjeç dhe datëlindja e Ledrit përkon pikërisht me datën e sotme 10 korrik por të vitit 1986.

Urime Ledri! Stafi i IN Tv të uron edhe 100 pranvera të lumtura!