“A TË FLE 5 MINUTA?” Luizi nuk heq dorë nga Kiara, i ulet në shtrat dhe… – AlpeGossip
“A TË FLE 5 MINUTA?” Luizi nuk heq dorë nga Kiara, i ulet në shtrat dhe…

“A TË FLE 5 MINUTA?” Luizi nuk heq dorë nga Kiara, i ulet në shtrat dhe…

Luizi nuk po heq dorë nga Kiara.

Në momentin që moderatorja ishte gati për të fjetur gjumë, Luizi i ka shkuar në shtrat dhe me veprimet dhe fjalët e tij, ka bërë Kiarën të buzëqesh. Po ashtu ai ka kënduar për të.

Luizi: Fle. E kam pa videon, është: A të qaj?

Luizi: Po bukuroshja e fjetur e puth princin në fund.

Luizi: A mund të të shoh kur fle? Mos qesh?

Kiara: Ik, se nuk fle dot kur më sheh. Unë do iki.

Kiara: Çohu! Më shih në këmbë po deshe.