SHPËRTHEJNË BROHORIMAT/ Enrique Inglesias ngre flamurin shqiptar në mes të Greqisë – AlpeGossip
SHPËRTHEJNË BROHORIMAT/ Enrique Inglesias ngre flamurin shqiptar në mes të Greqisë

SHPËRTHEJNË BROHORIMAT/ Enrique Inglesias ngre flamurin shqiptar në mes të Greqisë

Këngëtari i hiteve botërore, Enrique Inglesias, ditën e djeshme ka mbajtur koncertin e tij madhështor të rradhës në Greqi.

Fansat dhe admiruesit e tij nga mbarë bota u bashkuan për të dëgjuar këngëtarin me një pjesëmarrdhje madhështore ku me mijëra njerëz këndonin bashkë me të si dhe performancat e Enrique-s ishin të  jashtëzakonshme.

Por as këtë rradhë nuk kanë munguar edhe fansat shqiptarë të cilët gjatë koncertit i kanë hedhur në skenë flamurin kombëtar shqiptar dhe Enrique e ka marrë atë për ta mbajtur për disa momente në skenë.

Fansat shqiptarë kanë shpërthyer në brohorima dhe me të drejtë!