I FTUAR SPECIAL/ Alketa Vejsiu performon në “Festivalin e Këngës” (VIDEO) – AlpeGossip
I FTUAR SPECIAL/ Alketa Vejsiu performon në “Festivalin e Këngës” (VIDEO)

I FTUAR SPECIAL/ Alketa Vejsiu performon në “Festivalin e Këngës” (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme, i ftuar special në natën e parë gjysmëfinale të edicionit 58 të ‘Festivalit të Këngës’ ishte baritoni i njohur Gëzim Myshketa. Ai ka kënduar së bashku me prezantuesen e festivalit, Alketa Vejsiun, një këngë shumë të njohur nga të gjithë.

Dyshja kënduan këngën ‘Rrjedh në këngë e ligjërime’ dhe videon e këtij momenti mund ta shikoni më poshtë: