“JA BIE SHPIRTIN N’FYT”/ Emina i kërkon falje bashkëshortit: Më fal që… (FOTO) – AlpeGossip
“JA BIE SHPIRTIN N’FYT”/ Emina i kërkon falje bashkëshortit: Më fal që… (FOTO)

“JA BIE SHPIRTIN N’FYT”/ Emina i kërkon falje bashkëshortit: Më fal që… (FOTO)

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazariandhe dy vajzat e tyre. Në qershor të këtij viti ajo dhe Sami festuan 4 vjetorin e martesës së tyre.

 

Vazhdimisht çifti publikon në profilet e tyre të instagramit, foto nga momente të ndryshme familjare ku pasqyrohet dashuria dhe lumturia e tyre.

Së fundmi modelja ka ndarë një video së bashku me partnerin ku përveç fjalëve të ëmbla i kërkon po ashtu falje që herë-herë e mundon së tepërmi. “Të dua shumë. Gjithçka-ja ime. Më fal që ta bie shpirtin n’fyt”, -ka shkruar Emina.