MALUMA FESTON DITËLINDJEN/ Natalia i bën urimin më të veçantë: Ti e di sa… – AlpeGossip
MALUMA FESTON DITËLINDJEN/ Natalia i bën urimin më të veçantë: Ti e di sa…

MALUMA FESTON DITËLINDJEN/ Natalia i bën urimin më të veçantë: Ti e di sa…

Këngëtari latin shumë i dashur për publikun, Maluma, feston sot ditëlindjen. Ai ka publikuar në profilin e tij të Instagramit disa foto nga festa e çmendur mes miqsh, duke zbuluar disa nga momentet më të bukura dhe dhuratat që ka marrë.

“Tani jam 26, jo dhe aq “Maluma Baby”, shkruan mes të tjerash këngëtari. Po ashtu ai i ka falenderuar të gjithë për urimet e dërguara. Në këtë ditë të veçantë, partnerja e tij bukuroshe Natalia i ka bërë padyshim urimin më të bukur.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto të këngëtarit dhe shkruan: “Gëzuar ditëlindjen, ti e di sa krenare jam gjithmonë për ty! Të bekoftë Zoti!”