VIP-ET QË U "DASHURUAN" ME GRIMIERËT E TYRE/ Ja cilët janë të preferuarit e bukurosheve shqiptare - AlpeGossip
VIP-ET QË U “DASHURUAN” ME GRIMIERËT E TYRE/ Ja cilët janë të preferuarit e bukurosheve shqiptare

VIP-ET QË U “DASHURUAN” ME GRIMIERËT E TYRE/ Ja cilët janë të preferuarit e bukurosheve shqiptare

Gjithmonë të bukura dhe të kuruara në maksimum. Kështu i shohim bukuroshet shqiptare gjithnjë kur postojnë foto e video nga jeta personale por dhe profesionale. Duken të bukura dhe perfekte, por, kush me të vërtetë qendron pas tualetit dhe pamjes së tyre pa asnjë defekt?

VIP-et tona sigurohen të duken bukur, pasi kjo është një pjesë shumë e rëndësishme e karrierës së tyre. Fotot e bukra në Instagram kërkojnë punë dhe janë pikërisht Make Up Artistët e tyre që i ndihmojnë të duken aq perfekte sa ne i shohim çdo ditë.

Por, jo të gjithë VIP-eve i pëlqen i njejti grimier. Ato patjetër janë lyer tek të gjithë, por dikë e kanë më special dhe të preferuar se të tjerët. Pra, në shumicën e rasteve, fytyrën dhe bukurinë ja besojnë vetëm atyre.

Më poshtë do t’ju tregojmë look-et që grimierët e tyre të preferuar u kanë krijuar VIP-ave.

Tayna dhe Sellma Kasumoviq. 

Marina Vjollca-Arbër Bytyqi.

Roza Lati- Sageri Makeup

Xhensila Myrtezaj- Sellma Kasumoviq

Luana Vjollca- Arbër Bytyqi

Dafina Zeqiri- Sellma Kasumoviq

Ronela Hajati- Sageri Makeup

Nora Istrefi- Sellma Kasumoviq

Lori Hoxha- Jetmira Dushi

Për sa i përket Lori Hoxhës, ajo është e fiksuar vetëm me një njeri. Jetmira Dushin, stilisten e flokëve.