Pas koncertit madhështor në Tiranë, Rita Ora pozon me bikini dhe duket YLL (FOTO) – AlpeGossip
Pas koncertit madhështor në Tiranë, Rita Ora pozon me bikini dhe duket YLL (FOTO)

Pas koncertit madhështor në Tiranë, Rita Ora pozon me bikini dhe duket YLL (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ndezi “Sheshin Skëndërbej” me performancën elektrizuese me 3 qershor. Këngëtarja surprizoi të gjithë shqiptarët në shesh, teksa kërceu në ritmet e “Valles së Rugovës”.

Menjëherë pas koncertit, ajo u nis drejt shtetit fqinj, ku në qytetin e Veronës mbajti një koncert madhështor.

Mirëpo tashmë që stresi kaloi, Rita ka vendosur të relaksohet buzë detit dhe të shijojë rrezet e ngrohta të diellit në Itali.

Në një postim në profilin e saj në “Instagram”, këngëtarja shfaqet mjaft seksi dhe në formë e veshur me një palë bikini të kuqe.

Rita nuk ka hequr dorë edhe nga flokët në ngjyrë të kuqe.