E KANË MOHUAR “LIDHJEN”/ Bora dhe Atdheu bashkë në makinë, ndalohen nga policia – AlpeGossip
E KANË MOHUAR “LIDHJEN”/ Bora dhe Atdheu bashkë në makinë, ndalohen nga policia

E KANË MOHUAR “LIDHJEN”/ Bora dhe Atdheu bashkë në makinë, ndalohen nga policia

Teksa të gjithë flasin për marrëdhënien e Donaldit me Beatrixën, të tjera ngjarje po ndodhin nga ana tjetër. Bora është fotografuar bashkë me Atdheun në makinë.

“Kryefjala.com” ka siguruar këtë foto ku dyshja janë ndaluar nga policia. Atdheu ka dalë jashtë për të folur me policët ndërsa Bora ka qëndruar në makinë.

Shpeshherë është përfolur se Bora dhe Atdheu kanë diçka mes njëri-tjetrit, por të dy e kanë mohuar.

Madje Atdheu së fundmi tha se është fans i Donaldit, ndoshta për të mbuluar historinë me Borën? Kjo mbetet për t’u mësuar.