Ja si argëtohet Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam para performancës (VIDEO) – AlpeGossip
Ja si argëtohet Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam para performancës (VIDEO)

Ja si argëtohet Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam para performancës (VIDEO)

Pas një muaji përplot entuziazëm në futboll, sot përmbyllet Kampionati Botëror “Russia 2018”.
Kombëtaret dhe futbollistët e tyre kanë dhënë maksimumin e tyre në këtë garë.

Sot zhvillohet ceremonia përmbyllëse e Botërorit, ku do të ndeshen Kroacia dhe Franca, ndërsa lojës i paraprin performanca e Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefit.

Përmbyllja e Kupës së Botës bëhet në stadiumin Luzhniki në Moskë, ndërsa tre artistët përfmojnë në orën 16:30.

Para se të fillojë ceremonia, Era, Will dhe Nicky po argëtohen në maksimum, ndërsa pamjet janë publikuar në rrjete sociale.

Will Smith po kujdesej që t’i argëtonte të gjithë me batutat e tij, ndërsa në një video shihet përkrah Erës duke thënë “Kupa e Botës 2018”.