THANË SE JANË NDARË/ Dajana dhe boksieri kapen duke u puthur (FOTO) – AlpeGossip
THANË SE JANË NDARË/ Dajana dhe boksieri kapen duke u puthur (FOTO)

THANË SE JANË NDARË/ Dajana dhe boksieri kapen duke u puthur (FOTO)

Moderatorja Dajana Shabani është komentuar shumë për jetën private, kjo edhe për faktin se ajo është përpjekur ta ruajë sa më shumë larg syrit të publikut. Prej disa kohësh, Dajana është në një lidhje me boksierin, Kamer Maloku mirëpo së fundmi u përfol se ata janë ndarë. Shkak është bërë fakti se Dajana nuk ka postuar më foto me Kamerin e nuk e ka përmendur më boksierin.

Mirëpo agjenti i emisionit “Thumb on”, ka treguar se së fundmi i ka kapur çiftin duke u puthur në një prej ambienteve në kryeqytet. Kjo tregon se Dajana dhe Kameri janë bashkë dhe më të lumtur se kurrë.