TREJSI SEJDINI NDODHET NË TAJLANDË/ Linda Rei ka një kërkesë për miss-n: Kthehu në…(FOTO) – AlpeGossip
TREJSI SEJDINI NDODHET NË TAJLANDË/ Linda Rei ka një kërkesë për miss-n: Kthehu në…(FOTO)

TREJSI SEJDINI NDODHET NË TAJLANDË/ Linda Rei ka një kërkesë për miss-n: Kthehu në…(FOTO)

Pasi fitoi kurorën e “Miss Universe Albania 2018” Trejsi Sejdini do të përfaqësojë Shqipërinë në finalen botërore të Miss Universe 2018.

Në këtë konkurs marrin pjesë  përfaqësuese nga e gjithë bota por  Trejsi sapo ka mbritur në Tajlandë   ka gjetur menjëherë mbështetjen e fansave, e cila i ka publikuar menjëherë imazhet në Instagram.

Trejsi dhe Linda Rei mbështesin gjithmonë njëra tjetrën nëpër rrjete sociale. Linda ka publikuar një video në instastory ku shfaqet me një kurorë në kokë dhe robëdishambër.

“Kthehu në Shqipëri me kurorën e Miss Universe, paç fat zemër” mesa duket edhe këtë herë Trejsi ak mbështetjen e Lindës.