Të gjithë fansat e Twilight të mblidhen këtu! Kristen Stewart dhe Robert Pattinson janë sërish bashkë (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë fansat e Twilight të mblidhen këtu! Kristen Stewart dhe Robert Pattinson janë sërish bashkë (FOTO)

Të gjithë fansat e Twilight të mblidhen këtu! Kristen Stewart dhe Robert Pattinson janë sërish bashkë (FOTO)

Protagonistët e Twilight, Robert Pattinson dhe Kristen Stewart janë fotografuar në praninë e njëri-tjetrit, për të parën herë pas disa vitesh.

Ata ishin të ftuar në ditëlindjen e mikeshës së përbashkët Lily Rose Deep dhe u panë shumë miqësor , shkruan revista “Elle”. Sipas burimeve pranë miqve të tyre të afërt, ata po mendojnë të rikthehen së bashku.

Hera e fundit që ata u panë së bashku ishte në nëntor të vitit 2012, pak kohë përpara ndarjes së bujshme. Ndaj të gjithë fansat e Twilight, gëzohuni pasi çifti juaj i dashur janë më të dashuruar se kurrë.