NA RRËNQETHËN/ Dedikimet prekëse e vip-ave për të atin e ndjerë (FOTOT) – AlpeGossip
NA RRËNQETHËN/ Dedikimet prekëse e vip-ave për të atin e ndjerë (FOTOT)

NA RRËNQETHËN/ Dedikimet prekëse e vip-ave për të atin e ndjerë (FOTOT)

Vip-at na kanë prekur pafund me postimet e tyre nëpër rrjete sociale për prindërit të cilët janë ndarë nga jeta.

Nuk janë të pakta rastet, kur ata  i kanë kujtuar në ditën e lindjes,kur i kanë  parë në ëndërr apo kur i ka marrë malli.Me anë të një foto kanë bërë shkrime të gjata dhe  të ndjera të cilat na kanë bërë të përlotemi të gjithë. Personazhet e njohur nuk kanë nguruar për tu dedikuar çmimet  apo arritjet e tyre  babait që nuk  jeton.

Ja disa nga postimet rrënqethëse që vip-at kanë bërë në Instagram.

Ajola Xoxa 

Anjeza Shahini

Arilena Ara

Roza Lati

Ronela Hajati

Arta Bajrami

Beatrix Ramosaj

AlpeNews.al