PAS SHERRIT PËR NJË MASHKULL ME ANXHELINËN/ Beatrix zihet keq me Albërijen dhe Agnesën (FOTO) – AlpeGossip
PAS SHERRIT PËR NJË MASHKULL ME ANXHELINËN/ Beatrix zihet keq me Albërijen dhe Agnesën (FOTO)

PAS SHERRIT PËR NJË MASHKULL ME ANXHELINËN/ Beatrix zihet keq me Albërijen dhe Agnesën (FOTO)

Prej disa ditësh  Beatrix dhe Anxhelina  nuk flasin më me njëra-tjetrën ,sherri i tyre ka marrë vëmendjen e gjithë mediave rozë. Rrjetet sociale i nxorrën zbuluar vajzat ,pasi ato nuk ndiqnin njera tjetrën dhe për ditëlindjen e Anxhelinës ,beatrix nuk u kujtua ta uronte.

Sipas disa mendiave online mendohet se shkaku i sherrit është “make up” artisti Ariel.

Ariel një personazh i njohur në SHBA, e veçanërisht i lidhur me familjen Kardashian, Beatrix i ka kërkuar atij  ta ndihmojë për ti hapur mundësi të reja për në Los Angeles.

Por kjo nuk i ka pëlqyer aspak kushërirës së saj, Anxhelinës, e cila ndan të njëjtën shtëpi me grimierin.

Mesa duket gjërat qënkan vërtetë serioze pasi pas Anxhelinës Beatrix ka shkëputur marrëdhënien edhe me tezen e saj Albërije Hadërgjonaj. Ne hodhëm një sy te profilet e tyre në Instagram dhe ato nuk e ndjekin njëra tjetrën. Gjithashtu Beatrix  i ka bërë unfollow edhe motrës së Anxhelinës ,Agnesa Hadërgjonaj .

Mesa duket Beatrix është mërzitur keq me kushurirat e saj dhe tezen dhe motivi duhet të jetë shumë i fortë ose mund të jetë ndonjë tek e këngëtares.

 

AlpeNews.al