ROMEO VESHAJ E IMITON PARA TË GJITHËVE/ Ja si reagon këngëtarja e talentuar Krusita: Vdiqa… (VIDEO) – AlpeGossip
ROMEO VESHAJ E IMITON PARA TË GJITHËVE/ Ja si reagon këngëtarja e talentuar Krusita: Vdiqa… (VIDEO)

ROMEO VESHAJ E IMITON PARA TË GJITHËVE/ Ja si reagon këngëtarja e talentuar Krusita: Vdiqa… (VIDEO)

Një ndër eventët më të diskutuar ditët e fundit ishte Kënga Magjike.

Flori u shpall fitues pasi Plas” arriti të mbledhë mbi 1000 pikë nga votat e kolegëve. Kënga Plas” është kompozuar dhe shkruar nga vetë këngëtari, i cili fitoi gjithashtu çmimin “Balada më e mirë”. Ndërkohë që në vend të dytë dolën Aurela Gaçe dhe Eli Fara dhe në vend të tretë Fifi dhe Mc Kresha me “Psikopatja jote”. Një ndër konkurrentet që u pëlqye shumë nga publiku dhe juria ishte pikërisht këngëtarja e talentuar Krusista e cila fitoi çmimin “Best to invest”.

Siç duket këngën e Krusitës e ka pëlqyer edhe aktori i njohur i humorit, Romeo Veshaj, i cili e ka interpretuar duke u munduar që ta këndojë si Krusita. Kjo e fundit e ka publikuar në instastory dhe shkruan: “Fiks si un, vdiqa”.