DUKE SHIJUAR PUSHIMET/ Trejsi Sejdini poston foto e zhveshur në një varkë (FOTO) – AlpeGossip
DUKE SHIJUAR PUSHIMET/ Trejsi Sejdini poston foto e zhveshur në një varkë (FOTO)

DUKE SHIJUAR PUSHIMET/ Trejsi Sejdini poston foto e zhveshur në një varkë (FOTO)

Bukuroshja Trejsi Sejdini është shpeshherë pjesë e lajmeve rozë përshkak të paraqitjes dhe fizikut të saj. Ajo është tepër aktive në rrjetet e saj sociale ku gjatë gjithë kohës publikon çaste nga jeta e saj.

Këtë herë si sezon vere që është, ajo ka zgjedhur të postoj një foto nga një varkë në të cilën qëndron e ulur dhe e zhveshur në pjesën e lartme.

Këtë rradhë Trejsi ka zgjedhur të përdori duart si reçipeta. Fotoja provokuese ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive por sigurisht nuk kanë munguar dhe komentet negative.

/AlpeGossip.al