Ermal Mamaqi SHET emrin e gocës te Alketa dhe Vera Grabocka - AlpeGossip
Ermal Mamaqi SHET emrin e gocës te Alketa dhe Vera Grabocka

Ermal Mamaqi SHET emrin e gocës te Alketa dhe Vera Grabocka

Sot gjatë transmetimit të emisionit Zonë e Lirë, gazetari dhe moderatori Arian Cani mori lajmin që Ermal Mamaqi është bërë baba për herë të dytë. Menjëherë pas këtij lajmi moderatori ka kërkuar nga Ermali që të mesonte emrin e vajzës dhe Ermali i kthehet: “Nuk ta them Arian se e kam shitur emrin te Alketa dhe Vera, do prisni deri të hënën”, duke u tallur si gjithmonë.

/AlpeNews.al/