MUNDËSIRAT E DIMRIT/ Këto janë 7 hile të vogla për t’i bërë veshjet më interesante – AlpeGossip
MUNDËSIRAT E DIMRIT/ Këto janë 7 hile të vogla për t’i bërë veshjet më interesante

MUNDËSIRAT E DIMRIT/ Këto janë 7 hile të vogla për t’i bërë veshjet më interesante

Dimri të jep qindra mundësi për t’u kombinuar dhe krijuar veshje interesante, por ka diçka. Ky proces bëhet shpejt i lodhshëm, aq më tepër në ditët kur nuk guxon të çohesh nga shtrati prej të ftohtit.

Prandaj, janë disa “hile” që do t’ju hyjnë në punë dhe do t’ju frymëzojnë për t’u kombinuar me shije dhe për 5 minuta.

#1. Golf poshtë pulovrës

7 hile të vogla për t'i bërë veshjet e dimrit më

Në vend të pantallonave, mund të jetë një fund, fustan apo edhe streçe.

#2. Kombino shallin me pulovrën/golfin

7 hile të vogla për t'i bërë veshjet e dimrit më

Do të bini më shumë në sy dhe kombinimi bëhet më i dukshëm!

#3. Çizme mbi gju dhe funde treçerekshe

7 hile të vogla për t'i bërë veshjet e dimrit më

Shmangni dhe getat nëse s’i keni qejf!

#4. Harrojeni për pak blunë dhe bezhën!

7 hile të vogla për t'i bërë veshjet e dimrit më

Dimri është i bukur dhe me ngjyra të tjera!

#5. Bli një xhup oversize

7 hile të vogla për t'i bërë veshjet e dimrit më

Që ta veshësh me xhaketa poshtë pa prishur kombinimin që kishe në mendje!

#6. Këmishat e lëkurës!

7 hile të vogla për t'i bërë veshjet e dimrit më

S’do t’i shpëtoni syve të askujt!

7. Përdorni rripat e mesit për pallto

7 hile të vogla për t'i bërë veshjet e dimrit më

Format dalin dhe më në pah dhe palltoja merr një tjetër pamje!

Burimi: Who What Wear