GAZETARJA E NJOHUR MASKOHET SI LUANA/ Nuk pritej reagimi i moderatores (FOTO) – AlpeGossip
GAZETARJA E NJOHUR MASKOHET SI LUANA/ Nuk pritej reagimi i moderatores (FOTO)

GAZETARJA E NJOHUR MASKOHET SI LUANA/ Nuk pritej reagimi i moderatores (FOTO)

Sot e gjithë bota feston ditën e Halloween-it dhe personazhe të ndryshëm VIP-a ndanë me ndjekësit përgatitjet e tyre dhe kostumet e veçanta që kanë zgjedhur për të festuar.

Gazetarja me famë botërore, Ellen DeGeneres publikoi për të gjithë fansat një foto në Instagram, ku shfaqej e maskuar si një femër bjonde super seksi.

“Gjejeni kush jam”- shkroi ajo në postimin ku ra menjëherë në sy komenti i Luana Vjollcës.

“Unë”, ju përgjigj Luana, replika e së cilës mori qindra pëlqime e reagime nga ndjekësit, disa prej të cilëve qeshën me reagimin e saj, e të tjerë që e pyesnin se cila ishte ajo.